WZT do lat 14 (25-26.02 Pabianice)

W dniach 25-26.02.2012 r. w Pabianicach odbył się turniej wojewódzki w kategorii do lat 14. Nasz klub reprezentował Kacper Dworak i Patryk Garwacki. W pierwszej rundzie Kacper miał wolny los a Patryk zmierzył się z młodszym zawodnikiem z Pabianic, Łukaszem Jachem pokonując go 6:1 6:2. W ćwierćfinale Kacper pokonał Michała Matuszewskiego z TUKS Kozica Piotrków Trybunalski a Patryk wygrał z Kacprem Błaszczykiem z TUKS Smecz Tomaszów Maz. W półfinale na naszych zawodników czekali reprezentanci gospodarzy: Juliusz Lesman i Mateusz Solarski. Niestety nie udało się nam ich pokonać. Ostatecznie w turnieju singlowym Kacper Dworak i Patryk Garwacki zajęli trzecie miejsce.

W turnieju deblowym nasza para dotarła do finału w którym uległą parze Lesman/Błaszczyk.

Jak widać w pabianickim turnieju liczyły się tylko dwa kluby z naszego województwa: PKT Pabianice i Winners Łódź.

W ten weekend jeszcze Ada Sosnowska reprezentowała nasz klub na turnieju ogólnopolskim w Bydgoszczy ale o tym        w następnym artykule.